3 Günlük Yeşil Elma Detoksu

3 günlük yeşil elma detoksu kişilerin kaçamak yaptıkları birkaç gün sonrası uygulayabilecekleri sağlıklı detoks tarifleri arasında yer almaktadır. 3 günde cildi ve vücudu temizleyecek, daha sağlıklı bir vücuda sahip olmayı sağlayabilecek 3 günlük yeşil elma detoksu, kısa zamanda alınan kilolardan arınmayı ve vücuttaki tüm ödemi atmayı sağlayacaktır. Özellikle regli sonrası kullanımı, kişilerin şişkinliklerinden kurtulmalarına yardımcı olacaktır. 

Yağ Yakıcı Günlük Detoks Su Tarifleri – Kadınlar Kulübü

3 Günlük Yeşil Elma Detoksu Malzemeleri

3 Günlük Yeşil Elma Detoksu | Burç yorumu,Diyet,yemek tarifi

  • Yaklaşık 2 su bardağı kadar, demlenmiş ve soğutulmuş yeşil çay
  • Daha uzun süre tok tutması için 155 gram muz
  • 205 gram taze, sulu yeşil elma
  • Bir miktar zencefil
  • Ortalama bir orta boy kase kadar maydanoz
  • 155-205 gram armut

3 Günlük Yeşil Elma Detoksu Hazırlanışı

12 aya 3 günlük detoks tarifleri

3 günlük yeşil elma detoksu için öncelikle tüm malzemeler bir güzel yıkanır ve kirlerinden arındırılır. Daha sonra zencefil, armut ve elma gibi malzemeler küçük parçalara ayrılır. Maydanozlar ince ince kıyılılır ve saplarına kadar her kesimi kase içerisine tekrar alınır. Tüm malzemeler smoothie ya da blender içerisinde birleştirilir ve pürüzsüz bir kıvam alana kadar karıştırılır. 

3 Günlük Yeşil Elma Detoksu Uygulanışı

3 Günlük Juice Diyeti ile Yaza Merhaba! - Mahmure

Hazırlanan 3 günlük yeşil elma detoksu yaklaşık 2 koca bardağa denk gelmektedir. Kişiler bu detoksu günün bir öğününde tüketir. Uzun süre tokluk veren bu detoks yapılırken maksimum sonuç almak için iki öğün beslenilmelidir. Diğer öğünde kişiler sağlıklı bir şekilde beslenerek günlerini tamamlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir